Bruno Banani to nie tylko fantazyjne zapachy

Obuwie-Bruno-Banani

Marka Bruno Banani została założona na początku lat 90. w Niemczech i w ciągu kilku lat stała się bardzo popularna i ceniona wśród potencjalnych nabywców. W Polsce najbardziej kojarzone są charakterystyczne perfumy w butelkach, zapakowane w pudełka z logiem Bruno Banani znajdującym się na srebrnym tle. Ale projektanci Bruno Banani oferują także ciekawe stylizacje obuwnicze, dla klientów szukających unikatowych botków, butów sznurowanych w stylu oksfordzkim oraz szpilek. Bruno Banani tworzy również ciekawe akcesoria i bieliznę.

Moda Bruno Banani jest teraz częścią wielkiej oferty sklep.szpileczki.pl Niemiecka marka otwarcie popiera również ekologiczny aspekt mody. Oferuje nam produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, w tym również ekologicznych.

Wejdź już dziś na http://sklep.szpileczki.pl i sprawdź naszą ofertę produktów Bruno Banani. http://sklep.szpileczki.pl to sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada odzież, obuwie oraz akcesoria do domu dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

1BR11B006-Q11@19
Czarne sandały z cholewką Bruno Banani ISABEAU GO do nabycia TUTAJ

 

 

 

 

 

1BR11C000-O11@7
Brązowe botki Bruno Banani PEPPER TRIP do nabycia TUTAJ

 

 

 

 

 

1BR12A01D-O11@7
Sznurowane buty sportowe Bruno Banani MERCURIO do nabycia TUTAJ

 

 

 

 

 

1BR41H001-K11@7
Niebieskie bikini Bruno Banani do nabycia TUTAJ

 

 

 

 

 

 

Pełna nasza oferta produktów marki Bruno Banani znajduje się na stronie sklep.szpileczki.pl