Ekskluzywna kolekcja sukni ślubnych

pr-3-600x400

Suknie ślubne marki Galia Lahav są tworzone dla kobiet eleganckich i przebojowych. Są misternie wykończone, spektakularne i nowoczesne. Galia Lahav to bardzo kobiece projekty, wykonane z dbałością o każdy detal. Kobiecość podkreślana jest poprzez bardzo dopasowane modele sukni oraz lekkość nadawaną przez tiulowe spódnice, nierzadko obszywane koronką, bądź całkowicie wykonanymi z romantycznej koronki. Do tego błyszczące cekiny i odkryte plecy.

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nową kolekcję sukni ślubnych, która składa się z nowych trendów. Mianowicie mamy do czynienia z obfitością koronki i luksusowych ozdób. Realizując swoja wizję, Galia oddaje się nowym eleganckim i odważnym projektom, odtwarzając chwalebny styl lat 60- tych. Mamy tutaj do czynienia z inspiracją muzyczną, konkretnie nawiązanie mamy do jazzu i spojrzenie na ta promieniującą kulturę.

Wiele projektów przenosi nas do przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości. Mamy tutaj tkaniny ręcznie tkane koralikami, boskie perły, koronki z kości słoniowej i lśniące kryształy.

Zapraszamy do zapoznania się z nową kolekcją sukien, która nazywa się „Opowieści z życia jazzowego”.