Karnawał last minute

Data: Kategorie: Bez kategorii,News

Karnawał to czas zabawy, radości i szaleństwa. Chociaż w Polsce nie jest on obchodzony tak hucznie jak w Rio de Janeiro czy w Wenecji, to jednak warto dać się ponieść przyjemności i zaszaleć. A pole do popisu mamy duże – możemy nie tylko olśniewająco wyglądać, ale także, jeśli sami organizujemy przyjęcie karnawałowe, zadbać o niebanalną atmosferę i niezapomniany wystrój.

Kobiety, szykując się do wyjścia, zawsze zadają sobie pytanie – w co się ubrać? Jeśli chodzi o karnawał cel jest prosty – mamy błyszczeć. Sukienki mają być niezwykłe, zniewalające, olśniewające.
Najczęstszym wyborem są oczywiście ubrania z dodatkiem cekinów. Dzięki takim sukienkom już z daleka będzie można promieniować blaskiem, a odbijające się z daleka błyskotki będą się mienić we wszystkich kolorach tęczy.
Dobrym wyborem będą również sukienki w panterkę lub z elementami wężowej skórki. Oczywiście należy pamiętać o tym, żeby nie przesadzić z ilością zwierzęcych wzorów – sukienka, torebka i szpilki w zeberkę to już odrobinę za dużo.
Jeśli chcemy odsłonić nieco więcej ciała warto postawić na sukienki z elementami przezroczystego materiału, które są kuszące i tajemnicze.

Oczywiście nie można zapomnieć o oszałamiających dodatkach. Ważnym elementem są buty – muszą być nie tylko piękne, ale i wygodne – będziemy przecież w nich tańczyć całą noc! Biżuteria też powinna się wyróżniać. Długe kolczyki albo rzucająca się w oczy bransoleta będą świetnym wyborem.
Warto pamiętać o tym, że wszystkie elementy stroju nie muszą być w podobnej kolorystyce czy z podobnych materiałów. Mamy możliwość zaszaleć to powinnyśmy to wykorzystać! Pamiętajmy jednak, że ubranie powinno stanowić całość – dodatki powinny idealnie uzupełniać wybraną sukienkę.

Wysokie szpilki na karnawał
Wysokie szpilki na karnawał

Jeśli organizujemy spotkanie karnawałowe u siebie to niezbędne jest zadbanie o wyjątkowy klimat. Błyszczące dodatki, światełka, oryginalne przekąski, będą idealnie pasować do tego typu zabawy. Dobrym pomysłem jest urządzenie imprezy tematycznej, dzięki temu nasze przyjęcie utkwi w głowach gości na długo.

Karnawał potrwa jeszcze przez ponad tydzień, więc jest jeszcze sporo czasu by oddać się szaleństwu i świętować 😉

 

źródło obrazów:  images.google.com