Modny tata oraz modny syn. Sprawdź jak tanio i modnie ubrać swoich facetów!

fot. blip.pl
fot. blip.pl

W twojej szafie masz wszystko zorganizowane. Każda rzecz ma swoje miejsce. Znajdują się tam ubrania na oficjalne okazje, te do pracy, jak również to, co wkładasz na siebie w domu. Ostatnio okazało się jednak, że choć twoja garderoba jest odpowiednio skompletowana, to niekoniecznie jest tak w przypadku ubrań twojego męża i syna. A ktoś przecież musi o to zadbać. Po konsultacji z twoimi chłopakami, podjęliście wspólną decyzję o tym, że na nowo organizujecie „męską” garderobę. Warunki są dwa musi być modnie i niedrogo.

Modnie wcale nie musi oznaczać drogo

Zarówno twój mąż, jak i syn chcą wyglądać modnie. A do tego schludnie. Wszystkie rozciągnięte i zmechacone swetry pora pożegnać. Czas na nowe stylizacje! Potrzebne będą nowe koszule, spodnie, bluzy, swetry, marynarki a także bielizna. Po zrobieniu listy potrzebnych rzeczy, przyszedł czas na podliczenie kosztów. A te nie są małe, dobra koszula kosztuje około 100 złotych, podobnie jest ze swetrami męskimi i chłopięcymi. Na szczęście jest na to sprytny sposób. A są to kody i kupony rabatowe. Warto śledzić, co obecnie obejmują. A następnie sukcesywnie kompletować skład szafy małego i dużego mężczyzny. Modnie nie znaczy drogo, kody dają obniżki nawet 70% od ceny pierwotnej towaru.

Kody rabatowe Wólczanka – twój mężczyzna to doceni!

W w pierwszej kolejności pod lupę poszła stylizacje męża. Zdecydowaliście, że ubrania mają być dobrej jakości – wybór padł na sklep Wólczanka. Jedną z kwestii, która również wpłynęła na ten wybór, to kody rabatowe Wólczanka. To tu kupicie modne koszule, na które pojawiają się rabaty,  kiedy ma się odpowiedni kod. Od teraz twój mąż będzie w pracy zawsze elegancki i już nie będzie czuł się skrępowany podczas ważnych spotkań. W garderobie znajdzie się obowiązkowo kilka białych koszul, a także kilka niebieskich (ostatnio bardzo modnych). Wólczanka w swojej ofercie ma ponadto swetry. Zdecydowaliście, że kupicie kilka sztuk, one również nie kosztują dużo.

Modne ubrania dla chłopca, są na to kody rabatowe Endo

Nie zapomnieliście oczywiście o kurtce na kolejny sezon, a także nowym stroju na WF.

Męska garderoba zaplanowana teraz czas na ubrania twojego młodszego mężczyzny. Wybraliście sklep Endo, między innymi dlatego że dostępne są kody rabatowe Endo – (blip.pl). Będą z pewnością potrzebne, bo ubrania twojego syna trzeba zdecydowanie częściej wymieniać, ze względu na to, że ciągle rośnie. A rozmiary jego ubrań zmieniają się. W sklepie Endo bez problemu znaleźliście potrzebne rzeczy, wystarczyło zajrzeć do kategorii „chłopiec 3-8 lat”.

ruchu