Olivia – miesięcznik dla nowoczesnych kobiet

Data: Kategorie: News

Na rynku wydawniczym, funkcjonuje wiele tytułów dla kobiet, począwszy od magazynów typowo plotkarskich, przez czasopisma poradnikowe, kulinarne, modowe, aż do ambitnych pozycji, dostarczających ciekawe treści z różnych dziedzin życia, oferujące czytelniczkom wartościowe i przydatne informacje. Jednym z takich czasopism jest miesięcznik Olivia.

Olivia to pozycja z rodziny wydawnictwa Bauer. Jest to eleganckie i nowoczesne pismo poradnikowe dla kobiet. Czasopismo posiada lakierowaną okładkę, na której czytelniczki każdego miesiąca mogą zobaczyć inną, popularną, polską gwiazdę. Ponadto pismo ma bardzo dobrej jakości papier, co sprawia, że jego przeglądanie jest lekkie i przyjemne.

Miesięcznik Olivia to czasopismo skierowane do młodych, aktywnych, nowoczesnych kobiet, które dbają o to, aby być na bieżąco z aktualnymi trendami, podążają za modą, ale również dbają o życie rodzinne i lubią zaskakiwać najbliższych ciekawymi potrawami.

Olivia posiada bardzo dobrze rozbudowany dział mody i urody, który co miesiąc dostarcza czytelniczkom informacje o najświeższych trendach, zapewnia inspiracje oraz pokazuje metamorfozy czytelniczek. Ponadto z tego działu kobiety mogą dowiedzieć się, jak pielęgnować swoje ciało, jak dbać o promienny wygląd skóry oraz jakie fryzury są najmodniejsze w tym sezonie.

Dział kulinarny co miesiąc proponuje nowe zaskakujące przepisy, dostosowane do aktualnego sezonu. W lecie znajdziemy tu przepisy na mnóstwo smacznych i zdrowych sałatek, natomiast w okresie przedświątecznym Olivia podpowie co przyrządzić na świąteczny obiad oraz jakimi wypiekami w tym roku zaskoczyć rodzinę.

W dziale zdrowie czytelniczki znajdą mnóstwo wartościowych porad, dotyczących zarówno typowo kobiecych dolegliwości, jak i zdrowia całej rodziny.

Olivia posiada bardzo mocno rozwinięty dział psychologia, który obfituje w porady oparte o opinie specjalistów. Problemy poruszane w dziale psychologia dotyczą przede wszystkim różnych aspektów życia i trudności, jakie spotykają na swojej drodze młode aktywne kobiety.

Problemy w pracy, wypalenie zawodowe, depresja poporodowa, kłopoty w związku, tego typu sytuacje poruszane są w pomocnych artykułach, w których czytelniczki mogą znaleźć zarówno słowa zrozumienia i wsparcia, jak i praktyczne rady jak wybrnąć z trudnej sytuacji. Olivia co miesiąc prezentuje na swoich stronach interesujące reportaże poruszające współczesne problemy młodych ludzi, kobiet i rodzin.

W czasach, kiedy rynek zalewany jest bezmyślnymi plotkami przygotowanymi dla mas, kiedy w natłoku wszech otaczających nas newsów ciężko jest ocenić, co tak naprawdę jest istotne, kto mówi i pisze prawdę, oraz gdzie szukać prawdziwie wartościowych treści, czasopismo takie jak Olivia jest czymś w rodzaju bezpiecznej, pewnej przystani.

Artykuły i porady przygotowywane są z myślą o tym, aby pomóc kobietom, zainspirować je, poradzić oraz zrelaksować. Dziennikarze tworzący miesięcznik Olivia, publikują tylko sprawdzone i wartościowe treści. Porady psychologiczne pisane są na podstawie opinii specjalistów z danej dziedziny, dział moda i uroda prowadzą prawdziwi pasjonaci, znający się na rzeczy i umiejący wybrać i przedstawić kobietom to, co rzeczywiście warto kupić i założyć.

Cena Olivii to jedyne 2,99 zł przy jednorazowym zakupie, co jest bardzo niską stawką za tak dużą dawkę wartościowych treści. Olivia co miesiąc przynosi nową dawkę świeżej i interesującej wiedzy, dlatego, aby niczego nie przeoczyć, warto pomyśleć o prenumeracie czasopisma, która sama co miesiąc będzie docierać do naszego mieszkania, a dodatkowo za samo pismo zapłacimy jeszcze mniej. Dokładne ceny oraz okres prenumeraty można odnaleźć na stronie prenumerata.ruch.com.pl.

Czasami warto usiąść na wygodnej sofie, przykryć się miękkim kocem, z kawą w jednej ręce i dobrą gazetą w drugiej, na chwilę oddać się przyjemności czytania. Telefony, tablety, telewizja nie zastąpią tej klimatycznej chwili dlatego, aby nie zapomnieć jakie to przyjemne, warto raz w miesiącu spędzić kwadrans, albo dwa przy kawie z Olivią.

Ten wpis został opublikowany w News. Dodaj odnośnik ulubionych.