Wrangler, jeansy na każdą porę roku

wrangler-jeans

Historia dżinsów Wrangler sięga 1904 roku. Właśnie wtedy Charlie Hudson założył firmę Hudson Overall z siedzibą w Greensboro w Karolinie Północnej w USA. W 1919 roku przedsiębiorstwo przemianowano na Blue Bell, a w 1947 roku, kiedy na rynek weszła pierwsza linia dżinsów dla kowbojów, firma otrzymała nową nazwę – Wrangler, co oznacza pracującego kowboja.

Niedoścignione dziedzictwo marki Wrangler związane z produkcją odzieży dżinsowej znajduje swoją kontynuację w nowoczesnych krojach dżinsów, które nadal odznaczają się siedmioma charakterystycznymi detalami umożliwiającymi bezbłędne rozpoznanie marki. Detale te to między innymi płaskie miedziane nity czy wygodna kieszonka na zegarek. Kultowe modele, takie jak koszula 27MW czy kurtki 11MJ, są przedmiotem uwielbienia zarówno koneserów dżinsu, jak i fanatyków mody.

Wrangler stawia sobie za cel produkowanie najlepszej nowoczesnej odzieży dżinsowej. Modnym i postępowym fasonom, takim jak męskie spodnie Ben z nogawką zwężającą się ku dołowi czy obcisłe damskie spodnie Jess z wysokim stanem, towarzyszą wykończenia zgodne z najnowszymi trendami w modzie.
Dżinsy Wrangler są zaprojektowane, tak aby były wytrzymałe, i uszyte z myślą o całkowitej swobodzie.

I właśnie serwis internetowy Zalando wyszedł na przeciw waszym oczekiwaniom i obecnym trendom w modzie, oferując szeroką gamę produktów marki Wrangler. Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych modeli spodni damskich. Teraz możesz je zakupić nie wychodząc z domu.

WR121A03C-A00@5

 

Niebieskie jeansy slim fit Courtney marki Wrangler do nabycia TUTAJ

 

 

 

 

WR121N00D-K12@2

 

Niebieskie jeansy Bootcut, model CATRYN marki Wrangler do nabycia TUTAJ

 

 

 

 

WR121A02F-952@1.1

 

 

Niebieskie jeansy slim fit Molly marki Wrangler do nabycia TUTAJ

 

 

 

 

WR121A039-K01@7

 

 

 

Niebieskie jeansy CATRIN marki Wrangler do nabycia TUTAJ