Be Organic – nowa marka kosmetyków naturalnych

be-organic-logPod koniec maja b.r. została zaprezentowana ciekawa seria nowych kosmetyków naturalnych, które będzie można kupować w obrocie aptecznym. Seria kosmetyków to dzieło dwóch pań – mamy i córki, które bazując na swoim doświadczeniu w branży oraz pasji stworzyły markę Be Organic.

Seria kosmetyków Be Organic to strzał w dziesiątkę, zważywszy na trend i zainteresowanie naturalnymi, ekologicznymi i organicznymi produktami. Fakt, że są to kosmetyki apteczne dodatkowo zwiększa nacisk na prozdrowotny charakter produktów. Ta wyjątkowa seria kosmetyków została stworzona z myślą o kobietach aktywnych, które cenią sobie przede wszystkim wysoką jakość i naturalne składniki. Organiczny skład, certyfikowane oleje oraz brak sztucznych składników, często nieobojętnych dla kobiecych organizmów wyróżnia serię  na tle rynkowej konkurencji.

Seria kosmetyków Be Organic zawiera najważniejsze produkty, które powinny znajdować się w kobiecej kosmetyczce i można je stosować bez względu na rodzaj skóry. Kosmetyki zostały zaprojektowane tak, by każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie bez względu na wiek. Produkty dedykowane pielęgnacji twarzy i ciała, zawierają wyciągi z roślin o szczegolnych właściwościach zdrowotnych i regeneracyjnych takich jak: centella, jagody acai, shea, jagody goji, miłorząb japoński, czy szałwia muszkatołowa.

W kosmetykach Be Organic znajdziemy wyjątkowe naturalne oleje (m.in. olej arganowy, organiczny olej jojoba, organiczny olej kokosowy, olej makadamia, olej nagietkowy,
czy olej słonecznikowy). Ważnym atutem jest fakt, że kosmetyki zawierają roślinne substancje o właściwościach hipoalergicznych. Ponadto, kosmetyki mają przyjemną konsystencją i delikatny zapach. Opakowania są w pełni biodegradowalne, co jest szczególnie ważne dla tych Pań, którym środowisko naturalne nie jest obojętne.

Gdzie kupić?

Kosmetyki są dostępne w sklepie internetowym Be Organic – www.beorganic.com.pl oraz w dobrych aptekach oraz aptekach internetowych.

Polecamy!