Bench – miejski styl dla każdego

teaser_brand_806x212_BE6_Bench_HW14_uni_all

Marka Bench przez ponad 21 lat swojego istnienia wyrosła na prawdziwego lidera w świecie mody, a jej stylowe miejskie propozycje inspirują młodych duchem na całym świecie.

Ubrania tej marki są inspirowane stylem ulicznym oraz prawdziwym światem Manchesteru. Ich kolekcje reprezentują miejski Lifestyle i są skierowane do wszystkich ciekawych życia dziewczyn i chłopców. To zasługa ich bezkompromisowych projektów, wygodnych form i ciekawych połączeń kolorów.

Jako mała firma, rozpoczynająca swoją działalność w latach 80′, oferowała proste koszulki inspirowane Skateboardem. Dziś Bench cieszy się popularnością przede wszystkim w Europie, Kanadzie i USA. Kolekcje Bench, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, to szeroka gama koszulek, kurtek, jak również jeansów, bluz i butów. Indywidulany, miejski styl Bench to gwarancja popularności.

Bench to niesamowicie wygodne, trendy ubrania wykonane ze świetnej jakości materiałów. Przekonaj się o tym już dziś i zamów swoje ulubione artykuły na sklep.szpileczki.pl

BE621C01O-Q11@7
Sukienka z Dżerseju Bench GOING OUT CITY do nabycia TUTAJ

 

 

 

 

 

BE621D02O-Q11@6
Top Bench ANNALISE do nabycia TUTAJ

 

 

 

 

 

 

BE621D066-J11@7
T-shirt Bench JEN do nabycia TUTAJ

 

 

 

 

 

 

BE621G01M-C11@2.1
Bench KIDDER II Kurtka przejściowa london fog do nabycia TUTAJ

 

 

 

 

 

BE621J03X-C11@14.1
Szara bluza Bench SANKI do nabycia TUTAJ

 

 

 

 

 

 

sklep.szpileczki.pl/ oferuje teraz produkty najwyższej jakości ściśle współpracując ze sklepem internetowym Zalando. Wygodne i modne ubrania marki Bench kupuj już teraz online w http://sklep.szpileczki.pl/. Nic nie tracisz, a przymierzac możesz bez końca, teraz również DARMOWA DOSTAWA!