Deni Cler, włoskie spojrzenie na modę

web-visual-univers_1395681972062_denicler

DENI CLER to historia 40 lat najlepiej rozumianego włoskiego stylu, jakości i elegancji. Od otwarcia pierwszego salonu w 1972 roku, przy prestiżowej Via Monte Napoleone w Mediolanie, DENI CLER ubiera kobiety świadome własnej kobiecości a przez to również wartości i siły. W 1991 roku marka pojawiła się na polskim rynku wprowadzając nową jakość do rodzimego świata mody.

Współcześnie DENI CLER to doskonale rozwinięta sieć sprzedaży z 34 salonami w całej Polsce. Każdego roku trafiają do nich starannie wyselekcjonowane modele tworząc śmiałe kolekcje z najwyższej jakości tkanin, szlachetnymi dodatkami i designerskim krojem.

Co roku, we współpracy z najlepszymi włoskimi projektantami, DENI CLER przygotowuje dwie autorskie kolekcje, dla których inspiracją są najbardziej aktualne trendy w światowej modzie. Każda kolekcja wzbogacona jest linią dodatków galanteryjnych, modelami obuwia i wyjątkową biżuterią. Niezwykle ważnym elementem są ekskluzywne tkaniny i najwyższej jakości materiały, z których wykonuje swoje produkty, dbając o ich perfekcyjne wykończenie.

Poniżej, kilka tylko propozycji jakie przygotował dla Was serwis Złote Wyprzedaże. Teraz produkty marki DENI CLER w promocyjnych cenach, tańszych nawet o 90%! Sprawdź pełną ofertę TUTAJ

bluza

1. Sukienka Deni Cler do nabycia TUTAJ
2. Żakiet Deni Cler do nabycia TUTAJ
3. Top Deni Cler do nabycia TUTAJ
4. Czółenka Deni Cler do nabycia TUTAJ
5. Torebka skórzana Deni Cler do nabycia TUTAJ
6. Klapki Deni Cler do nabycia TUTAJ