Michelson Diamonds – unikalna biżuteria

head_cena_pl_michelson_251114.1416579002

Michelson Diamonds to firma zajmująca się obrotem oszlifowanymi diamentami oraz szlachetnymi kamieniami kolorowymi pochodzenia naturalnego, od wielu lat współpracująca zarówno z odbiorcami hurtowymi, jubilerami, jak i osobami indywidualnymi.

Prowadzi sprzedaż biżuterii autorskiej, projektowanej przez zespół wykwalifikowanych wzorcarzy oraz sygnowanej jej logotypem. Każdy z tworzonych wzorów jest owocem pasji, wykonany w sposób niezwykle precyzyjny, w formie zgodnej z obowiązującymi trendami modowymi oraz indywidualnymi preferencjami Klientów. To dzięki tym właśnie cechom kolekcje Michelson Diamonds wyróżniają się na tle konkurencji, ciesząc się olbrzymią popularnością wśród pasjonatów prawdziwego piękna.

Kamienie oferowane przez firmę są certyfikowane przez Michelson Diamonds, a także najbardziej uznane, najlepsze laboratoria gemmologiczne świata: GIA, IGI oraz HRD, co stanowi potwierdzenie najwyższej jakości prezentowanych przez firmę minerałów.

I właśnie przed świętami Michelson Diamonds przygotował dla Was rewelacyjną ofertę swoich produktów z rabatem nawet do 80%! Niestety, promocja ta potrwa tylko przez 3 dni, a więc nie czekaj do ostatniej chwili i już teraz przygotuj świąteczne prezenty. Poniżej przedstawiamy niektóre tylko produkty oferowane Państwu na Złote Wyprzedaże.

Diamenty, brylanty, szafiry, to najlepsi przyjaciele kobiet. A więc…..

Pełna oferta produktów Michelson Diamonds tańszych teraz nawet o 80%! dostępna jest TUTAJ

Zapraszamy i Życzymy udanych zakupów.