Wiosna/Lato 2014

Data: Kategorie: Bez kategorii,Moda,News

Wiosna będzie u nas tuż, tuż. Robi się coraz cieplej, słoneczko przygrzewa – aż czuć w powietrzu zmianę pory roku. Zbliżająca się wiosna jest doskonałą okazją do zrobienia porządów w szafie i przygotowanie się na sezon wiosna/lato 2014.

Jeżeli podążasz za modą, albo pzynajmniej starasz się jej dorównać, to warto zakupić parę ubrań, które prawdopodobnie będą hitem tego sezonu. Jeśli popatrzymy na wybiegi projektantów można zauważyć, że ubrania mają być pełne blasku, ale także wygodne. Oto lista kilku sztandarowych propozycji na wiosnę tego roku.

Błyszcz!
Połyskujący materiał będzie idealnym rozwiązaniem zarówno do pracy, jak i na wieczone wyjście. Dzięki temu będzie można błyszczeć nie tylko swoim intelektem, ale również ubraniem.

Odkryj trochę ciała!
Nie chodzi o to, żeby paradować w kusych spódniczkach, czy świecić dekoltem. Wybierając ubrania z elementami przezroczystego materiału kusimy swoim ciałem jednocześnie okrywając się aurą tajemniczności. Takie stylizacje są mniej wulgarne od króciutkich, prawie nic nie zasłaniających, sukienek. Bluzka z przezroczystym materiałem na ramionach będzie się idealnie nadawać na spotkanie z przyjaciółmi. Wybierając odważniejszą wersję będziemy obiektem zazdrości innych kobiet.

po lewo: Roberto Cavalli; po prawo: Asos
po lewo: Roberto Cavalli; po prawo: Asos

Wyluzuj!
Wiele projektantów na tę wiosnę proponuje połączenie elegancji i elementami sportowymi. Bo dlaczego nie założyć szpile do bluzy? Ubrania inspirowane sportem są wygodne i komfortowe, a my, kobiety, możemy w nich wyglądać nadal sexy.

Robert Kupisz
Robert Kupisz

Postaw na kwiaty!
Wiosna to czas odradzania się natury. Wszystko dookoła rozkwita. Natura to najlepsza inspiracja! Nie bój się wybrać sukienki w kwiatki na spotkanie biznesowe. Odpowiedni dobrany materiał w kwiaty pomoże Ci zabłysnąć i odmłodzi.

do góry: Alberta Ferretti, na dole: Asos
do góry: Alberta Ferretti, na dole: Asos

Wybierz poskładane!
Pilsowane ubrania mają być hitem tego sezonu. Dzięki temu zabiegowi ubrania wyglądają na jeszcze bardziej eleganckie i wyjściowe. Plisowana spódnica nadaje się zarówno do pracy, jak i na imprezę.

Balmain; Asos
Balmain; Asos
źródła zdjęć: pola-guzik.pl, images.google.com